Druhou ligu chceme vybojovat, pak už je to na vedení, hlásí kapitán lídra MSFL

V průběhu celého podzimu se v tabulce MSFL pohybovali v nejvyšších patrech a potvrzovali, že po sestupu z druhé ligy budou patřit k nejlepším týmům. Po posledním letošním kole se dokonce hráči Prostějova vyšvihli na první místo, když využili totálního kolapsu dlouho suverénního lídra z Velkého Meziříčí. „V klubu panuje stoprocentní spokojenost,“ říká v rozhovoru pro eFotbal.cz zkušený kapitán a nejlepší střelec třetiligového půlmistra Karel Kroupa.

Druhou ligu chceme vybojovat, pak už je to na vedení, hlásí kapitán lídra MSFL
Prostějov vede tabulku před Velkým Meziříčím o bod a před třetí Kroměříží o tři body. Je tedy jasné, že na jaře nečeká Hanáky nic jednoduchého. I přesto by se rádi na čele udrželi až do konce sezony. „Podzimní výsledky nám velí zabojovat o postup,“ uvědomuje si sedmatřicetiletý útočník s ligovými zkušenostmi z Brna, Teplic, Kladna či Zlína.

Dobře ale ví, že v případě triumfu v soutěži bude o případném postupu do druhé ligy rozhodovat hlavně prostějovské vedení. „My hráči budeme chtít postup určitě vybojovat,“ prohlašuje syn slavné legendy brněnského fotbalu.

Po podzimu vedete tabulku MSFL, ovšem jen o bod. Jak zní prostějovské hodnocení první poloviny sezony? Asi bude panovat spokojenost…

Vzhledem k tomu, že jsme před koncem podzimu narostla naše ztráta na Velké Meziříčí až na osm bodů a nakonec přezimujeme první, panuje v klubu stoprocentní spokojenost.

Je něco, co se vám během podzimu nevydařilo úplně podle představ a co vás zpětně přeci jen mrzí?

Asi domácí zápas s Kroměříží, který jsme výsledkové nezvládli a navíc se zbytečně vyhrotil.

Divoké a vyostřené derby v MSFL: Devět žlutých karet, tři vyloučení a pět gólů!

V čem tkví hlavní důvody toho, že jste se nakonec vyhoupli až do čela?

Důvodem je správné načasování sportovní formy, závěr podzimní části jsme zvládli opravdu kvalitně. Je jen škoda, že se nakonec nepředehrávalo i první jarní kolo, což bylo původně v plánu.

Až na zápas s Kroměříží jste všechny soupeře z popředí tabulky dokázali porazit. Je i tohle jeden z důvodů, proč jste nakonec zakončili podzim na prvním místě?

Rozhodně je to jeden z těch hlavních důvodů. Kroměříži to budeme chtít na jejím hřišti v jarní odvetě vrátit!

Vítejte v našem blogu, abyste dostali další novinky o Dětské Fotbalové Dresy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *