Dybala přepisoval historii Juventusu, Rudí ďáblové si vyšlápli na Everton

Watford díky hattricku Sergia Agüera ostudně prohrál s Manchesterem City 0:6, Liverpool se doma s Burnley zmohl pouze na remízu. Německá Bundesliga už má odehranou většinu zápasů. Blýskl se mnichovský Bayern, dařilo se i Schalke. Barcelona po nepřesvědčujícím výkonu vydřela výhru nad Getafe. Crotone se Simičem na lavičce podlehlo Interu Milán 0:2.

Crystal Palace s novým trenérem Hodgsonem doma hostilo Southampton, první body v sezóně však nezískalo. Jižanům ze Southamptonu podlehlo 0:1, jediným střelcem utkání byl Davis. Za Manchester City řádilo hlavně duo Agüero Jesus, které se postaralo o čtyři góly, sám Argentinec skóroval třikrát. Liverpool doma uhrál remízu s Burnley, trefil se Salah. V utkání West Brom – West Ham branka nepadla a Huddersfield se s Leicesterem rozešel smírně za stavu 1:1. Newcastle porazil Stoke 2:1.

Londýnské derby mezi Chelsea a Arsenalem branku nenabídlo, přestože Blues dohrávali po vyloučení Davida Luize závěr utkání o deseti. V brance Kanonýrů se objevil Petr Čech, který si připsal další čisté konto. Střelecké hody naopak předvedl Manchester United, který smetl na Old Trafford Everton 4:0. Skóre otevřel již ve čtvrté minutě Valencia, v závěru se pak prosadili Mchitarjan, Lukaku a Martial.

Valencijské derby mezi Levante a „klasickou“ CF Valencií dopadlo remízou 1:1, do dějin utkání se zapsal Bardhi a Rodrigo. Barcelona přijela do Madridu, hrála však „pouze“ proti Getafe. Domácí šli ke konci poločasu do vedení, které jim vydrželo až do začátku třetí třetiny zápasu. Vyrovnal Denis Suarez a až v 84. minutě vstřelila vítězný gól nová posila Paulinho.

Bayern Mnichov díky doublům Robbena a Lewandowského smetl Mohuč 4:0 a po prohře v Hoffenheimu si spravil náladu. Brémy s Pavlenkou a Gebre Selassiem v základní sestavě doma podlehly Schalke 1:2, za domácí Werder skóroval Sané a za hosty vstřelil vítězný gól Goretzka po tom, co si brémský Veljkovic srazil míč do vlastní sítě. Frankfurt pak doma podlehl Augsburgu 1:2 a vyhrát nedokázal ani Wolfsburg, který rupl ve Stuttgartu.

Borussia Dortmund v neděli rozstřílela Kolín nad Rýnem 5:0 a vrátila se na první místo v tabulce Bundesligy. Dva přesné zásahy si připsali Philip a Aubameyang, které střelecky podpořil i Sokratis. V sestavě Herthy Berlín poprvé v sezóně chyběl v základní sestavě Vladimír Darida, který naskočil až v průběhu utkání. Ani to však nestačilo na tři body, protože duel s Hoffenheimem skončil smírně 1:1. Leverkusen si vyšlápl doma na Freiburg a vyprovodil ho čtyřbrankovým přídělem.

Crotone, kde z AC Milán hostuje česko-srbský záložník Stefan Simič, doma hostilo Inter Milán a dlouho to vypadalo, že se domácím podaří bodovat, tři body však na stranu Interu strhl Škriniar svou brankou. Ke konci ještě gólem pečetil výhru Nerazzuri Ivan Perišič.

Juventus si musí velmi pochvalovat svůj tah udržet v létě Dybalu ve svých řadách. Argentinský útočník opět řádil a proti Sassuolu rozhodl zápas hattrickem. Po čtyřech kolech má na svém kontě osm branek, na které potřeboval pouhých 300 minut. Neapol si hladce poradila s Beneventem, které roznesla 6:0. V rozmezí patnácti minut se trefil kompletní útoční trojlístek Insigne, Mertens a Callejón. AC Milán dokázalo na San Siru porazit 2:1 Udinese, v jehož řadách nastoupili v základní sestavě i Antonín Barák a Jakub Jankto.

Vítejte v našem blogu, abyste dostali další novinky o Dětské Fotbalové Dresy.