Favorit druhé ligy zahájil přípravu! A předvedl nové posily!

Příprava na jarní sezonu se rozjíždí a dalším klubem, který se na začátku ledna sešel, je Slezský FC Opava. A nechyběly úsměvy a burcování. A nové posily!

Favorit druhé ligy zahájil přípravu! A předvedl nové posily!
Vedoucí tým Fortuna národní ligy (přestože tabulku vede o pouhý bod před Třincem) se v pátek sešel k prvnímu tréninku a zahájil zimní přípravu. Jakkoliv se jednobodový náskok může zdát jako hubený, opavskému trenérovi vrásky nedělá a pro klubový web sebevědomě prohlašuje: Čeká nás jenom radost, ne každý půlrok hrajete o ligu. My ji chceme. Věřím, že tuto rozdělanou práci dotáhneme do zdárného konce.

A sám jde příkladem. V zimě Roman Skuhravý odmítl lukrativní nabídku Liberce – kam se nakonec přesunul David Holoubek – a doufá, že koncepční práce přinese kýžené ovoce, postup do nejvyšší soutěže. A k tomu mají pomoci i tři hráčské příchody.

Jakub Janetzký, odchovanec klubu, se po nepříliš povedeném angažmá v Jablonci (kde odehrál pouhé tři zápasy) vrátil a věří, že resuscituje svou slibně začínající kariéru. Že se výzev nebojí dokázali opavští v případě Ondřeje Kotlíka, nejlepšího střelce pražského přeboru za Duklu Jižní Město. Na Ondru jsem dostal dobré reference. Dostal šanci, za kterou by položil život, motivuje šutéra Roman Skuhravý.

A nakonec dorazil i Jaroslav Svozil, čtyřiadvacetiletý stoper ze Znojma. Je to hráč, kterého jsme chtěli. Jsem rád, že se nám ho podařilo přivést, potvrdil generální manažer Alois Grussmann. Opavští v něm vidí potenciál, dostal totiž smlouvu na tři a půl roku.

První příprava čeká Opavu v pondělí 13. ledna, kdy odehrají přípravný dvojzápas se slovenskou Trnavou.

Vítejte v našem blogu, abyste dostali další novinky o dětské fotbalové dresy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *