Kouč milánského AC: Vnímám nespokojenost fanoušků. Kdyby za mnou nestáli hráči, tak odstoupím

Milánské AC stále nenachází recept na úspěch. Po osmnácti odehraných kolech v novém ročníku italské Serie A se krčí na jedenáctém místě a o triumfu v tamní nejvyšší soutěži si může nechat zdát. Zajít chuť si při současné mizérii může i na pohárovou Evropu, která se zdá být taktéž vzdálená. Kouč Gennaro Gattuso je pod tlakem, ale potápějící loď opouštět nehodlá.

Kouč milánského AC: Vnímám nespokojenost fanoušků. Kdyby za mnou nestáli hráči, tak odstoupím
V létě se výrazně zbrojilo a utrácelo ve velkém. Efekt to má však stejný asi jako u nás pražská Sparta. Na San Siru se výsledkově trápí a jsou jen stínem tradičního klubu z Apeninského poloostrova. Rossoneri zažili dobrý vstup do sezóny, ale poté začali ztrácet, což jako první odnesl trenér Vincenzo Montella.

AC Milán by rádo hrálo za rok Ligu mistrů, ale na příčky, které tuto výsadu udílí, ztrácí propastných 14 bodů. „Hodně věcí nám nefungovalo. Na začátku jsme sice zápas uchopili za správný konec, postupem času se to však proměnilo na zoufalý boj,“ prohlásil zklamaně Gattuso po porážce s Atalantou.

„Nacházíme se ve velmi složité situaci a musíme něco změnit. Kdybych si myslel, že jsem tím problémem já, okamžitě bych odstoupil. Vnímám tu nespokojenost fanoušků. Pokud dospěju k názoru, že za mnou hráči nestojí, rezignují. Ale tak to není. Víme, co chceme a pokusíme se za tím jít,“ dodal kouč milánského AC.

Vítejte v našem blogu, abyste dostali další novinky o dětské fotbalové dresy s vlastním jménem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *