Sáncheze svážeme provazem, žertoval kouč Sevilly, jak míní uhlídat Mourinhovo eso

Mourinhovi ostrovní konkurenti Manchester City a Liverpool po vysokých výhrách v prvních zápasech už ve čtvrtfinále Ligy mistrů de facto jsou, portugalský kouč ve službách Manchesteru United by je rád následoval. Těžko však předpokládat, že by se mu něco podobného povedlo už v prvním utkání, které se hraje dnes ve 20.45. Středeční program fotbalové Champions League pochopitelně vYplní i poslední osmifinálový duel mezi Doněckem a AS Řím.

Chilský ofenzivní záložník Sánchez burcuje spoluhráče.
Chilský ofenzivní záložník Sánchez burcuje spoluhráče.

Paul Childs, Reuters

Mourinho se sice může holedbat tím, že na Sevillu dokáže vždy něco vymyslet a má s ní úspěšnou bilanci. Až dosud se s ní potkal osmkrát a sedm zápasů vyhrál. Teď navíc přivezl do Španělska nejen zázračně uzdraveného Pogbu a vracejícího se Ibrahimovice, ale především chilského snajpra Sáncheze, kterého přivedl v lednu z Arsenalu.

„Mohl jsem počkat do léta, ale věděl jsem, jak veliká touha zahrát si Ligu mistrů se v Alexisovi skrývá. My potřebovali jeho a on zase Manchester United,“ naznačil Mourinho, že v konfrontaci se Sevillou by mohl být právě mimořádně motivovaný Sánchez jeho trumfovým esem.

V kádru Rudých ďáblů se ovšem objevil i Pogba, kterého před víkendovým zápasem FA Cupu s Huddersfieldem skolila „tajemná“ nemoc. Znalci zákulisí na Old Trafford sice tvrdili, že se dostal do střetu s trenérem, Mourinho však označil všechny tyto spekulace za lži. Do Španělska Pogba každopádně přicestoval, ale je otázkou, zda nastoupí.

Vítejte v našem blogu, abyste dostali další novinky o Levné fotbalové dresy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *