Asensio straší velkokluby. Koho už sestřelil?

Real Madrid má nakročeno do třetího finále Ligy mistrů v řadě po výhře v semifinálovém utkání 2:1 na hřišti Bayernu Mnichov. Vítězný gól vstřelil mladík Marco Asensio. Nebyl to ale jeho první „velký“ gól, kamarád tenisty Rafaela Nadala se trefil proti velkým týmům už vícekrát i přesto, že v Realu Madrid neodehrál ještě ani dvě sezóny. Proti komu Asensio zaznamenal branku?

vs. Bayern Mnichov – čtvrtfinále Ligy mistrů 2016/17
I loni vedla cesta Realu Madrid do finále Ligy mistrů přes Mnichov, tehdy se však dva velkokluby střetly už ve čtvrtfinále. Dvojzápas v žádném případě nezklamal, sečtené skóre bylo 6:3 ve prospěch Bílého baletu, viděli jsme ale i hodně kontroverzních situacích a také prodloužení.

Pět z šesti gólů vstřelil Cristiano Ronaldo. Dvakrát si zakřičel gól v Mnichově a doma na San Bernabeu zaznamenal CR7 hattrick. Dvě z těchto branek byly zaznamenány až v prodloužení, neboť oba zápasy skončily po 90 minutách 2:1 ve prospěch hostů. Po dvou brankách CR7 v nadstaveném čase se ale trefil i Asensio, jenž parádní akcí překonal Manuela Neuera a pečetil postup Realu Madrid do semifinále.

Vítejte v našem blogu, abyste dostali další novinky o fotbalove dresy komplet.