Drogba přišel na záchranu Levné fotbalové košile Pobřeží slonoviny v Turecku

Geremi Njitap a trojnásobný africký fotbalista roku Eto’o dali „Nepochopitelným lvům“ dvěma brankovým výhodám, že Pascal Feindouno měl polovinu před tím, než hvězda ve Španělsku měla konečné slovo s 87. minutovým cílem.

Střílející Chelsea útočník Didier Drogba přišel na záchranu Levné fotbalové košile Pobřeží slonoviny v Turecku, zaznamenal dvě minuty do zastavení času zachránit 1-1 remízy poté, co Gokhan Unal dal semi-finalisty Euro 2008 brzy vést.

Togo překonal neúspěšného útočníka Arsenalu Emmanuela Adebayora, který byl korunován v roce 2008 africkým fotbalistou roku v Lagosu, aby nakreslil 1-1 s Burkinou Fasou v jiné přátelské hostině ve Francii.

Jonathan Pitroipa dal Burkinabe ‚Stallions‘ vedení v Dětský dres Liverpool 18/19 prvním poločasu, který byl zničen 13 minut od plného úkolu v Petit-Quevilly bránil obrancem Senah Mango.

Mali neprokázala žádné milosrdečné úsilí v boji o rok 2010, který hostí hostitele Angola, vítězství 4: 0 v Boisu Guillaume, přes cíle Soumaila Coulibaly, Moustapha Yattabare, Frederic Kanoute a Seydou Keita.

Maroko a Česká republika nedokázaly vstřelit v Casablance, Tunisko přišlo zezadu, aby drželo Nizozemsko 1-1 v Tunisu, Uruguay pila Libye 3-2 v Tripolisu a Mozambiku překonala Malawi 2-0 v Maputo v jiných zápasech.