Fotbalové dresy s potiskem Basement chlapci Figueirense přišel zezadu

Fotbalové dresy s potiskem Basement chlapci Figueirense přišel zezadu zabezpečit 2-2 remíza s druhým umístěným Fluminense doma.

Digäo záhlaví návštěvníků vpředu jen několik vteřin po půl přestávce, dříve, než bývalý mezinárodní útočník Rafael Sobis dělal to 2-0 v 52. minutě.

Figueirense se však vrátil do hry v 67. minutě přes záhlaví Aloisia, a těsně před koncem, přestavěný volný kop Joao Paulo zajistil oběma stranám sdílenou kořist.

Třetí hráč Grêmio nyní vede lídry ligové ligy Atlético Mineiro pouhými třemi body poté, co si v Pacaembu zahráli s Palmeirasem.

Tricolor Gaúcho musel hrát 72 minut s deseti muži poté, co Kleber obdržel druhou žlutou kartu za to, že se objevil na lokti Henrique v obličeji.

Po třech přímých porážkách se Vasco vrátil k vítězným způsobům porazením Portuguesa 2-0 v São Januário.

Alecsandro mířil na Cruz de Malta vpředu v 36. minutě, než Valdormiro bohužel viděl červenou pro střety s Brazílií mezinárodní Dedé.

Carlos Tenorio zdvojnásobil Vascoův náskok dvě minuty do druhé poloviny poté, co byl přehrán na branku Juninho, ale s pouhými více než deseti minutami se obři Carioky ocitli až na deset mužů poté, co Pipico dostal přímou červenou kartu za předčasnou výzvu na Gustavo.

Dětský dres Chelsea Naštěstí pro Vasco se jim však podařilo držet se svého dvou brankového vedení a v důsledku toho se nyní ocitli na šesti místech z prvního místa.