fotbalové oblečení levne Jsme jen tři hry do nové sezóny Premier League

fotbalové oblečení levne Jsme jen tři hry do nové sezóny Premier League ještě krize již zasáhla v Arsenal.The střelci měli štěstí vyhrát jejich zahajovací zápas proti Leicester City, zotavuje z 3-2 dolů vyhrát 4-3, ale pak ztratil do Stoke City minulý víkend. I přes dominanci s 77% držením míče podlehli muži Arséna Wengera porážce 1:0 na stadionu bet365.

A pak přišla ostudná nedělní porážka 4:0 venku s Liverpoolem. Arsenal byl na Anfieldu propastný a pokud si něco zasloužil prohrát ještě víc. Roberto Firmino otevřel skóre v 17. minutě volnou hlavičkou, než Sadio Mane zvýšil na 2:0 z protiútoku. Mohamed Salah se pak vrhl na Hectora Bellerinova chyba, že prorazil a suverénně dojel před Petrem Čechem, zatímco Daniel Sturridge přidal čtvrtý. Porážka na Anfieldu vyvolává v Arsenalu několik otázek, o nic víc než to, zda Alexis Sanchez a Alex Oxlade-Chamberlain budou při přestupu stále v klubu okno se zavře. Oba hráči mají do konce smlouvy 12 měsíců a údajně chtějí odejít, buď letos v létě nebo příští, zdarma.

Je to Sanchez, kterého se fanoušci Arsenalu nejvíce bojí prohry, ale známky naznačují, že toho má v klubu opravdu dost. Když Chilan v 62. minutě vystřídal Oliviera Girouda, při chůzi na lavičku se rozzlobil. Když se posadil, kamery na něj zamířily a jeho reakce hovořila za vše. Byl také zachycen, jak se sám pro sebe usmívá. SANCHEZ UŽ MĚL DOST Fotbaloví fanoušci si myslí, že Sanchezova reakce byla jasným ukazatelem toho, že chce opustit Arsenal – a těžko mu to můžete vyčítat. 28letý hráč je talent světové dětský dres ronaldo třídy a zaslouží si lepší. Zde je návod, jak Twitter reacted.