fotbalové oblečení pro děti Útočník z Anglie Nikita Parris potvrdil

fotbalové oblečení pro děti Útočník z Anglie Nikita Parris potvrdil, že podepsal vítěze Ligy mistrů Lyon. Pětadvacetiletá žena na začátku tohoto měsíce oznámila na sociálních médiích, že opouští Manchester City. A v rozhovoru pro Sky Sports na lyonském stadionu Groupama v úterý , Parris řekl:

Nakonec, když pro vás přijde Olympique Lyon, nejde o tým, který odmítnete.

Věděl jsem, že kdybych to odmítl, byla by to velká lítost.

Takže jsem tady, podepsal jsem, jsem připraven soutěžit a vím, že to bude pro mě skvělá cesta.

Jsem tak nadšený. Je to největší klubový tým na světě pro ženský fotbal a neexistuje lepší způsob, jak skutečně nastartovat moji kariéru, než hrát za tento tým. Paris, ženská fotbalová reprezentantka FWA 2018-19, dala v ženském Super 19 gólů Liga v průběhu sezóny pro City outfit, který skončil na druhém místě v tabulce za Arsenalem. City získalo domácí trofej dvojnásobek, když vyhrálo FA Cup žen a Kontinentální ligový pohár, ale v posledních 32 byl vyřazen z Ligy mistrů Atletico Madrid. FIFA se omlouvá poté, co se střetly s jízdenkami Světového poháru žen v Bayernu Mnichov Ženy a Lyon za předělání. Amber Anning se odráží na Glasgow 2019

Jsem tak nadšený, že můžu hrát s některými z nejlepších hráčů na světě a opravdu ukázat, co dokážu. “Lyonské vítězství 4: 1 nad Barcelonou ve finále je korunovalo evropskými šampiony počtvrté za sebou a fotbalový dres messi celkově pošesté. .Parris byla ve městě od ledna 2015, původně na hostování z Evertonu. Dala 11 branek v 32 vystoupeních za Anglii.