fotbalový dres pro děti Daniel James ukončil své gólové sucho bodováním během vítězství Manchesteru

fotbalový dres pro děti Daniel James ukončil své gólové sucho bodováním během vítězství Manchesteru United 5: 0 proti LASK v Evropské lize. Před čtvrtečním večerem odehrál Welshman 33 zápasů bez nalezení sítě, ale skončil dobře, aby po boku Ole Gunnara Solskjaera pohodlně vyhrál v Rakousku V 28. minutě byl také na brance Odion Ighalo, který ve 28. minutě otevřel skóre skandátorem. Ovládl přihrávku Bruna Fernandese a provedl řadu udržovacích střel, než se trefil zlým úsilím na branku. Míč se zřítil z břevna a do brankář LASK Alexander Schlager zůstal bezmocný.

Bylo to jako něco přímo z FIFA Street. Podívejte se na Ighalovu stávku níže: Jaký gól! Krátce po přestávce James zdvojnásobil vedení United. Jeho úsilí nebylo tak dobré jako Ighaloho, ale křídlo se dobře proseklo dovnitř a odpálil míč do dolního rohu. Úlevu bylo vidět, když James běžel ke svým spoluhráčům a vydal obrovský výkřik. Tenhle znamenal hodně. Podívejte se na cíl a oslavu níže: Za stavu 2: 0 Man United křižovali a kontrolovali poslední půlhodinu, než skórovali ještě dvakrát později. Fred si vznešeným pasem vybral Juana Matu a Španěl zakončil dobře zevnitř boxu, aby na 3: 0, než Mason Greenwood ve čtvrtém rozbil. Andreas Pereira pak na 5: 0 a střílí z dálky pot, který měl brankář opravdu zachránit. Jaký výkon to byl od United. Red Devils nyní mají jasnou výhodu ve druhé etapě na Old Trafford a je těžké vidět, jak příští týden sklouzávají.

Čtvrteční hra se hrála za zavřenými dveřmi kvůli šíření koronaviru a dres lewandowski nedostatku atmosféry způsobené velmi podivnou událostí. Zatím není známo, zda se druhá část bude hrát před příznivci, nebo se vůbec bude odehrávat , se zprávami, které naznačují, že by UEFA mohla v nejbližších dnech odvolat Ligu mistrů a Evropskou ligu.