liverpool dres Real Madrid se zapotí nad kondičním

liverpool dres Real Madrid se zapotí nad kondičním útočníkem Lukou Jovičem, který musel být z páteční porážky s Atléticem Madrid odstraněn se zraněním levého kotníku.

Jovic se ve 24. minutě utkání Mezinárodního poháru mistrů srazil s brankářem Atlética Janem Oblakem.

Po několika minutách lékařské péče byl Srb odstraněn ze hry a nahrazen Karimem Benzemou.

Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid „Uvidí, kdo jsme!“ – Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem – Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu?
Jovic se objevil ve vážných bolestech a na základě raného vzhledu zranění mohl být připraven na postranní čáru.

Madrid už v tu chvíli prohrával o tři branky a zápas na MetLife Stadium nakonec skončil ohromující výhrou Atlética 7:3.

Pokračoval frustrující začátek života v Madridu pro Jovic, který byl vystřídán pouhých 10 minut po úterním večerním zápase proti Arsenalu po brzké červené kartě Nacha.

Jovic přidává na stále rostoucí seznam zranění Realu Madrid, přičemž Blancos v poslední době utrpěli řadu neúspěchů.

Začátkem tohoto měsíce bylo Brahimu Diazovi dětský fotbalový dres diagnostikováno zranění kolena, které ho zdrží minimálně na měsíc.