nejlepších fotbalové dresy komplety zápasů ve fotbalovém premiérovém turnaji

Portugalsko a Korea DPR se znovu spojily v pondělí oživující vzpomínky na jeden z nejslavnějších střetů v historii Světového poháru.

Portugalsko inspirované Eusebiem porazilo Korea DPR 5-3 ve čtvrtfinále na Světovém poháru v roce 1966, který dodnes pokračuje v rezonování jako jedna z nejlepších fotbalové dresy komplety zápasů ve fotbalovém premiérovém turnaji.

Korejci udělali v prvních 25 minut vedení 3-0 proti jednomu z favoritů turnaje v Goodison Parku v Liverpoolu.

Ale Eusebioho čtyři brankové zásahy, které zahrnovaly dva tresty, přemístily kravatu Evropanům.

A Jose Augusto uzavřel kravatu s 80. minutovou brankou, ale Os Magriços by nakonec ztrácel na vítězích turnajů v Anglii.

Od té doby má Korea DPR svůj první vzhled na světovém poháru a v úvodní hře získal Brazílii úctyhodnou porážku 2-1.

Draw je jedinou možností pro korejskou stranu, pokud mají Fotbalové Dresy Real Madrid levně své ambíry udržet naživu dosažením kola 16.

Portugalsko, které nakonec vybojovalo 0-0 s Pobřežím slonoviny ve svém otvíráku skupiny G, potřebuje výhru, vzhledem k tomu, že jeho poslední skupinová hra bude proti Brazílii.