Premier League – Zlatan Ibrahimovič je oficiálně posilou LA Galaxy. Nemáte zač, napsal do inzerátu

Ibrahimovič po svém přestupu přiznal, že je přesvědčen o tom, že americká Major League Soccer je pro něj ideálním krokem.

„Rozhodl jsem se podepsat s Galaxy, protože si myslím, že je to pro mě to pravé místo,“ prohlásil švédský veterán. „Myslím si, že jim mám hodně co dát a hodně jim pomoci. Je to nejlepší tým v USA.“

Svůj podpis s LA Galaxy pak oznámil svým typickým způsobem. Zaplatil si celostránkovou reklamu v deníku LA Times, kde stálo: „Vážené Los Angeles, nemáš zač.“ Pod to připojil pouze svůj podpis.

IbrahimovičZlatan Ibrahimovič bude nyní bavit diváky v Americe. (zdroj: skysports.com)

Vítěz ligových titulů ze čtyř různých zemí na sebe poprvé upozornil ve švédském Malmo, načež se v roce 2001 přesunul do Ajaxu, kde se zařadil mezi fotbalové hvězdy. Poté působil také v Juventusu, Interu Milán, Barceloně, AC Milán a Paris Saint-Germain, než v roce 2016 zamířil k United.

Za anglický velkoklub odehrál Ibrahimovič 53 zápasů a vstřelil v nich 29 gólů. Ve svém příspěvku na Instagramu Ibrahimovič poděkoval za svůj čas na Old Trafford.

„Všechny velké věci jednoho dne končí a po dvou fantastických sezónách v Manchesteru United je na naše jít dál.“

„Děkuji klubu, fanouškům, týmu, trenérům, zaměstnancům a všem, kdo se mnou sdíleli tuto část mé historie,“ napsal Ibrahimovič.

Vítejte v našem blogu, abyste dostali další novinky o Levné fotbalové dresy.

 

Ibrahimovič

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *