prvních 15 minutách Fotbalový dres chorvatsko svého otvírače

Ange Postecoglou byl pyšný na své zbité hráče a cítil, že by Austrálie mohla v pátek odvést něco z jejich 3-1 ztráty do Chile.

Socceroos udělali skalnatý start a v prvních 15 minutách Fotbalový dres chorvatsko svého otvírače FIFA ve městě Cuiaba zahodili 2: 0, ale po dlouhé polovině druhého poločasu se obávali talismanovi Timovi Cahillovi a trápili muže Jorge Sampaoli.

Třetí gól od náhradníka Jean Beausejouru dělal výsledek v bezpečí pro Chile v zápase B skupiny v Arena Pantanal.

Ale Postecoglou a jeho hráči mají každý důvod, proč drželi vysokou hlavu, a to i přes to, že byli před začátkem utkání.

„Kdybych něco napadlo, kdybychom měli druhou, tak bychom to šli,“ řekl pro SBS.

„(Je to) zklamání pro hráče. Po hrubém startu, který dres francie je pochopitelný, jsem si myslel, že jsme v hře dobře.

„Mají nějaké kvalitní hráče a na začátku byli nejostřejší. Pravděpodobně jsme jim dali trochu příliš úcty.

„Myslím, že jakmile dostaneme první gól, dostali jsme trochu přesvědčení o sobě a začali se tlačit trochu víc. My jsme udrželi míč trochu lépe, i když jsem si myslel, že i tam prostě postrádala trochu pohody občas.