Po jeho ostrém úhlu poslal Joao Mario jasně Levné Fotbalové Dresy MS 2018 doleva

Cristiano Ronaldo zasáhl dvakrát, když Portugalsko rozdrtilo Estonsko o 7-0, aby poslalo zprávu ostatnímu kontinentu před Euro 2016.
Zpátky z prodloužené přestávky po jeho využití pro Real Madrid v finále Ligy mistrů, Ronaldo skóroval dva domácí domácí tři půl-góly dříve, než byl nahrazen v intervalu.
Nicméně, Ricardo Quaresma ukradl show s vynikajícím Fotbalové Dres Columbia MS 2018 displejem. Křídlo nejen našlo čistou síť v každé polovině, ale mělo také ruku ve třech dalších gólech, což pomohlo Portugalsku ve stylu předtím, než odcestovaly do Francie.
Danilo Pereira vedl domů Quaresma, aby získal svůj první mezinárodní gól, zatímco nešťastná deformace Estonského Karola Metsa udělala 5-0 těsně po hodinách.
Poté, co Quaresma dokončil svou rovnováhu s dobře udeřeným pohonem, náhradník Eder zakončil bodování, aby přinesl červené horké Portugalsko na nádherné sedm gólů.
Ronaldo a kolega Realu Madrid Pepe se vrátili na stranu, která ukázala sedm změn od sestavy, která naposledy vyrazila do Anglie v Wembley.
Poté, co brankář Pavel Londánek v Estonsku popřel portugalský brankář, utrpěl vítězství v 36. minutě z nádherného kříže Quaresma z levého křídla.
Dodávka, která byla zasažena vnějším okrajem pravé nohy, se přehnala k zadnímu sloupu, kde Ronaldo zasáhl pevnou hlavičku vysoko do sítě.
Poskytovatel se otočil o tři minuty později, tentokrát Quaresma s pravým nártem naklonil nádherný čip přes Londak a do vzdáleného rohu branky.
Po jeho ostrém úhlu poslal Joao Mario jasně Levné Fotbalové Dresy MS 2018 doleva, Ronaldo opět skóroval s prvním pokusem o návrat. Jeho stávka, zasáhla do země, vyskočila nad Londákem, který byl před přestávkou sotva zkoušen před devíti minutami Portugalska.
Jakékoliv naděje na hattrick z talismanského kapitána domácího týmu zmizely s jeho přestupem na poločas, Fernando Santos bez rizika s portugalským otvírákem Euro 2016 proti Islandu méně než týden.
Estonsko chybělo šanci vrátit se do cíle brzy ve druhém poločase, když Sander Puri udeřil do branky s levým nohama a portugalský brankář Rui Patricio zachytil pozici poté, co se nedostal do hlubokého volného kopu.
Nebylo to dlouho předtím, než bylo dosaženo dalších cílů, ačkoli Quaresmaovo doručení z pravice vedlo k dalším dvěma Portugalům.
Besiktasova křižovatka posílá přes roh, který dovolil neoznačenému Danilovi, aby šel domů, zatímco šlehaný kříž pak uviděl Mets neschopný udělat nic, ale odklonil Londanovu klíčovou úder do vlastní sítě.
Quaresma míří doleva do levého dolního rohu, aby znovu získal skóre po 77 minutách předtím, než Ederova klidná úprava dokončila důrazný displej, jenž vyvolá naději své země před velkým turnajem.