Proti tak skromné ​​opozici se Nizozemsko Fotbalové Dres Španělsky MS 2018 vždycky zdálo nevyhnutelné

Wesley Sneijder byl v cíli, když se stal v Nizozemsku nejhranějším mezinárodním vítězem v kvalifikačním mistrovství 5-0 v Mistrovství Evropy v Rotterdamu v pátek.

Trenér Dick Advocaat vedl svou zemi poprvé v jeho třetím kouzlu v čele a Oranje byl zoufalý na vítězství a začal ve čtvrté čtvrtině ve skupině A, šest bodů zvedl vůdce Francie.

Proti tak skromné ​​opozici se Nizozemsko Fotbalové Dres Španělsky MS 2018 vždycky zdálo nevyhnutelné, ale bulharská šoková ztráta v Bělorusku a Švédsko 2-1 vítězství nad Francií ve Stockholmu omladila jejich zdánlivě tenké naděje na kvalifikaci do Ruska v roce 2018.

Arjen Robben byl v cíli proti Lucembursku v listopadu a on otevřel bodování pro jeho stranu po 21 minutách na De Kuip, běží na Wesley Hoedt pass pro snadné ukončení.

Ale vždycky byl pravděpodobně Sneijder, který ukradl reflektor a on vybral dolní roh s úžasným 20-yardovým pohonem, který zdvojnásobil vedení před poločasem a v 33. narozeninách označil v nějakém stylu.

Georginio Wijnaldum přidal silnou třetinu před Quincy Promes ve čtvrtém a Vincent Janssen vstřelil pokutu poté, co byl poražen brankou Ralph Schon jako Nizozemsko zabalené důležité tři body snadno.

54 – Wesley Sneijder měl v prvním poločase v Lucembursku 54 bodů, což je o osm více než kterýkoli jiný hráč. Všeobecné. pic.twitter.com/5aBgwSIDHR
– OptaJohan (@OptaJohan) 9. června 2017

Robben by měl dostat poslední zastávku Advocaatu na startujícím startu v první minutě poté, co pracovala s Janssenem, jeden po druhém, ale jeho výstřel blokoval Schonovy nohy.

Janssen měl zachránený snímek a Lucembursko krátce vyhrožovalo na druhém konci předtím, než Robben utrhl mrtvolu, stejně jako vítěz 3-1 v Lucemburku.

Hoedt získal míč zpět do středu a vyměnil míče s Sneijderem předtím, než osvobodil Robbena, který míří přes branku do svého 33. mezinárodního cíle – což je srovnání s ikonou Johanem Cruyffem.

A ve hře s nízkým tempem se Sneijderovi v jeho velkém dni roztrhl zápas.

Janssen se spojil s Memphisem Depayem, který nakrčil Sneijdera těsně mimo oblast pokutového území a playmaker vystřelil nádherný úder do spodního pravého rohu Schonu.

11 – Wesley Sneijder nyní zaznamenal gól pro Nizozemsko za 11 po sobě jdoucích let (2007-2017). Evergreen.

Kevin Strootman by to měl být 3-0, ale romský záložník se nepodařilo přeměnit brilantní volné kopnutí Sneijderu, který byl špatně doručen do nebezpečné zóny.

Lucembursko obdarilo zlatou šanci na odpověď Dětské Fotbalové Dresy v době zastavení poté, co strašný Jasper Cillessen přešel k Strootmanovi, ale brankář se změnil tím, že zachránil dopředu Davida Turpella.

Nizozemsko šance pokračovalo po tomto intervalu, takže Schon dělal skvělé potápěčské potápění, až na to, že se Robbenovi podařilo sklouznout po sloupu, než se Janssen odmítl.

33 – Arjen Robben je nyní společně sedmý holandský top gólman s 33 branami, což je Johan Cruijff & Abe Lenstra. Třída.

Lucemburský nejmladší hráč, Vincent Thill, poté zbytečně reagoval na jeho střídání po 54 minutách, 17-ti leté bootování přes sáček, předtím, než se mu zasmál zaujmout místo na lavičce.

S Lucemburským odporovým rozpadem Wijnaldum narazil domů do volné koule v krabičce pro svůj třetí gól, a bylo toho víc.

Směrem dolů vlevo od Štefana de Vrije pravý kříž porazil Schona, předtím, než Sneijder odjel do stojící ovace v jeho mezníkovém vzhledu, který překonal Edwin van der Sar 130 vystoupení pro Oranje.

Po zbývajících šesti minutách byl Janssen poslán do boxu brankářem Schonem a havaroval v následném trestu, aby dokončil cestu.

Dalšími členy týmu Advocaat jsou Francie, která se v srpnu odehraje v boxerském zápase pravděpodobně rozhodujícím pro jejich šance na mistrovství světa, přičemž tři body oddělují tři nejlepší týmy v těsné skupině A.