Prezident Atlétika věří, že Simeone v klubu zůstane. Kteří dva hráči jsou v lednu vyhlíženi?

Prezident Atlétika Madrid Enrique Cerezo nepolevuje v práci ani o Vánocích a bedlivě sleduje, co se děje v jeho klubu a také okolo. Pro zimní přestupové okno má jasné cíle a také se netají zájem udržet současného kouče Diega Simeoneho.

Prezident Atlétika věří, že Simeone v klubu zůstane. Kteří dva hráči jsou v lednu vyhlíženi?
Simeone je spojován s argentinským národním výběrem nebo Interem Milán, ale Cerezo věří, že setrvá v Atlétiku. Poukazuje také na fakt, že to trenér nepřímo potvrdil v jednom z rozhovorů pro španělská média.

„Zatím jsem v klidu. Diego pracuje dobře a jsme hrdí na to, že máme tak skvělého trenéra. Nemám od něj žádná slova, že by hodlal v létě odejít, proto věřím, že bude k dispozici i v další sezóně. Jeho odchod by byl obrovskou ztrátou,“ přiznal Cerezo, že argentinský kouč dokázal z klubu udělat tým konkurenceschopný nejen v LaLize, ale i v Lize mistrů.

Dychtivě vyhlíží také lednové přestupové okno, ve kterém by se měl smluvně dovršit návrat Diega Costy, který naposledy působil v londýnské Chelsea. Na cestě do Atlétika má být také Vitolo. „Costa je skvělý hráč, který má čich na branky. Vitolo má také už dostatek zkušeností, které by nám mohli pomoci. Věřte, že budeme mít velice silný a tvrdý tým, který může do posledního kola bojovat o triumf v LaLize,“ dodal Cerezo.

Vítejte v našem blogu, abyste dostali další novinky o dětské fotbalové dresy s vlastním jménem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *